29.7.2017           Libáň/Kopidlno  : DBSK      17:00

9.8.2015        FK Kopidlno - SK Městec Králové            14:45

4 : 1  ( 4 : 0)

Sestava: Netík – Rychtařík, Ulrych, Hnízdil, Janda-Bureš, Nasikovský A., Kraus, Klaban- Valnoha, Zedek

Střidali: Schlesingr, Vávra

Na první přípravný zápas jsme si pozvali tým Městce Králové. Nastoupili jsme v kombinované sestavě, kdy z našeho kádru vypadli V. Nasikovský (zranění) a M. Havránek (dovolená). I z těchto důvodů nám pomohl žák Jarda Rychtařík a Ondra Bureš a Petr Schlesingr.

K samotnému zápasu jsme nastupovali s taktikou co nejvíce držet míč, zbytečně se ho nezbavovat a snažit se vytvářet si pohybem nějaké příléžitosti. První poločas se nám tato taktika dařila, kdy soupeř prakticky neohrozil naši branku. O tomto svědčí poločasové vedení 4:0, kdy naše branky dávali Valnoha, Bureš 2, Nasikovský.

Druhý poločas byl ovlivněn zraněním Hnízdila a Valnohy. I přes tyto změny jsme nehráli vůbec špatně, vytvořilo jsem si několik brankových příležitostí, ale ani jednu nedotáhli do gólové podoby. Nutno podotknou, že ve druhém poločase měl několik příležitostí i soupeř, kdy jednu z nich 10 minut před koncem utkání zužitkoval.

Závěrem bych chtěl hráčům poděkovat za dobrý kolektivní výkon a věřím, že se ještě zlepšíme. Pochvalu za první poločas zaslouží všichni. Rovněž doufám ve vyléčení zranění Patrika Hnízdila a Martina Valnohy. Je třeba se ještě pokusit náš kádr doplnit, ale to je starost nás trenérů a výboru FK.