TJ Rudník : FK Kopidlno   0 : 3  ( 0 : 2 )

Sestava:  Netík - Kraus, Havránek, Ulrych, Hnízdil, Vávra, Klaban, Valnoha, Zedek, Nasikovský A., Myška, Rychtařík, Petr, Kulhánek.

Střídali:  Rychtařík za Myšku ( 46 min.)

Valnoha ( 35min. )

Klaban ( 49min. )

ŽK: Klaban ( 57min.)

Havránek ( 67min. )

Naši dorostenci si zajistili účast ve finálové jarní skupině vítězstvím v posledním utkání na domácím hřišti. Výletem do Rudníku si ještě lehce polepšili v tabulce a vzhledem k tomu, že soupeři nedarovali ani bod, tak se s Rudníkem na jaře nepotkají. Utkání v Rudníku zvládli a jak bylo na tváři některých hráčů patrné, měli z vítězství radost. Adam, Lukáš, Tomáš a další byli s výkonem týmu spokojeni.  Havelka M.

NE. 8.11.2015

FK Kopidlno : Sokol Skřivany   2 : 0  ( 1 : 0 )

Sestava:  Netík,- Kraus, Havránek, Ulrych, Hnízdil,Vávra,Klaban, Nasikovský A., Valnoha,Zedek, Nasikovský V., Rychtařík, Petr,Myška.

Branky:  Kraus ( 33min. )

Nasikovský V. ( 69min. )

ŽK:  Zedek  ( 52min. )

Havránek ( 54min. )

Klaban ( 61min. )

Po prvním poločase který byl oboustranně vyrovnaný,bojovalo se převážně o střed hřiště, jsme šli do kabin za stavu 1:0. Druhou půli jsme byli lepší a dokázali pouze  zvýšit na 2:0 tento výsledek jsme již udrželi až do konce utkání.  Serinek Zdeněk

ST. 28.10.2015     14:00

SK Čechie Hlušice : FK Kopidlno  0 : 5  ( 0 : 2 )

Sestava :  Netík - Hraus, Rychtařík, Havránek, Ulrych, Hnízdil, Vávra, Valnoha, Klaban, Zedek Nasikovský A., Petr, Kulhánek.

Střídáli:  Petr  za Nasikovského A.  (46min)

Kulhánek za Hnízdila  (81min.)

Branky:  Valnoha ( 6+61min.)

Ulrych (45min.)

Hnízdil (81min.)

Zedek (90min.)

První poločas moc fotbalový nebyl z obou stran byli jsme však úspěšnější a vyhráli 0 : 2. Druhá půle byla rychlejší a hotbalovější a to jsme potvrdili dalšími třemi brankami a odvezli si povinné body domů. Serinek Zdeněk

NE.   25.10.2015      12:15

FK Kopidlno : Tatran Hostinné       3 : 3  ( 2 : 3 )  np 2 : 4

Sestava:  Netík - Kraus, Havránek, Ulrych, Hnízdil, Myška,Vávra, Valnoha, Nasikovský V., Nasikovský A., Rychtařík, Petr.

Branky:   Kraus (33+35min.)

Hnízdil  (53min.)

Zaspali jsme začátek utkání a ve 23min jsme prohrávali 0:3.Od 30 minuty jsme hru vyrovnali a hráli vyrovnanou partii se soupeřem který patří k těm kvalitním v této skupině. Do poločasu jsme snížili na 2:3. V druhém poločase jsme měli více ze hry ale bohužel jsme nedokázali využít šance k otočení výsledku a pouze vyrovnali na 3:3.Na druhou stranu měli jsme štěstí že soupeř nevyužil své šance. Na pk. byl soupeř lepší a odvezl bod na víc.  Serinek Zdeněk

NE. 11.10.2015      13:45

FK Kopidlno - Třešňový květ Žlunice    1 : 3  ( 0 : 2 )

Sestava:   Netík - Kraus, Havránek, Ulrych, Hnízdil, Vávra, Valnoha, Klaban, Zedek, Nasikovský V., Nasikovský A., Rychtařik, Petr.

Branky:  Valnoha  (90min.)

ŽK:  Ulrych  (55min.)

Valnoha  (71min.)

SO.  26.9.2015   14:00,

Sokol Bílá Třemešná -  FK Kopidlno     3 : 0 ( 0 : 0 )

Sestava:  Ulrych - Hnízdil,  Nasikovský V., Havránek, Vávra, Zedek,  Kraus, Nasikovský A., Klaban, Valnoha, Kulhánek.

ŽK:  Zedek  (61min.)

Vávra  (64min.)

SO.  19.9.2015          Slavoj Skřivany - FK Kopidlno                   10:00                     8:45    AUTA

Sokol Skřivany : FK Kopidlno  2 : 2    ( 2 : 1 )

Sestava:  Netík - Ulrych, Nasikovský V., Hnízdil, Havránek, Klaban, Nasikovský, Kraus, Zedek, Rychtařík, Valnoha.

Branky:  Valnoha  (17min.)

Klaban  (65min.)

ŽK:    Zedek  (90min.)

ČK:    Netík   (25min.)

Od začátku utkání jsme byli lepší než soupeř v 17 min. to potvrdil Valnoha první brankou.Soupeř vyrovnal z p.k. za faul našeho brankáře, který dostal po právu ČK. Za nedlouho přidal soupeř druhou branku.Stále jsme měli více ze hry ale pouze jsme vyrovnali na 2:2 brankou Klabana po centru Hnízdila z rohu. Na P.K. jsme prohráli 6:5. Celý tým odehrál velmi dobře dlouhé oslabení.     Serinek Zdeněk.

NE.  13.9.2015     14:45

FK Kopidlno : SK Čechie Hlušice 3:0 (1:0)

Sestava:  Netík – Vávra, Havránek, V. Nasikovský, Ulrych -Zedek, Nasikovský A., Kraus, Klaban- Valnoha, Hnízdil

Střidali:   Rychtařík za Klabana  (60 min.)

Petr za Hnízdila   (80 min.)

Branky:  Zedek  (39min.)

Rychtařík  (73,82min.)

ŽK:   Havránek  (60min.)

Další zápas nás čekal dle předpokladů nejlehčí soupeř z tabulky, kdy na náš trávník do Kopidlna zavítali chlapci z Hlušic. Do současné doby se jim v sezóně nedaří, kdy jsou na posledním místě tabulky. Před utkáním jsme naše hráče nabádali hlavně k nepodcenění soupeře.

Samotný zápas začal naším 10 minutovým mírným tlakem, z kterého jsme ovšem nevytěžili vůbec nic. Poté naše hra uvadla a přestalo se dařit celému týmu. Kluci přestali běhat, zbytečně kličkovali, nebyli si schopni přesně přihrát. Takováto naše hra soupeři, který vůbec nic nevymýšlel, naprosto vyhovovala. Z našeho fotbalu opravdu boleli oči. Za zmínku stojí pouze náš první gól, kdy Martin Valnoha zatáhl míč po pravé straně, přesným centrem našel před bránou Tomáše Zedka, který míč uklidil do odkryté branky.

I přes domluvu klukům o poločasové přestávce se obraz naší hry nezměnil. Stále jsme byli bez pohybu a strašné moc kazili přihrávky. Klukům se stále nedařilo. V 60minutě jsem provedli střídání, kdy Lukáše Klabana nahradil Jára Rychtařík. Ten šel hrát na hrot útoku a na místo pravého záložníka přešel Patrik Hnízdil. Jarda Rychtařík naší hru rozhýbal, nebál se hrát s míčem, bojoval. V 70 minutě jsme po ruce ve vápně hostí zahrávali pokutový kop. Míče se chopil kapitán Martin Valnoha. Penaltu kopl špatně, kdy dal tvrdou ránu doprostřed branky, kde ji výborně chytající brankář hostí vyrazil. Poté měli možnost k vyrovnání hosté, kdy se celá obrana vykašlala na útočníka hostí, ten prošel až k zakončení před našeho brankáře, ale Marek Netík jeho střelu vyrazil na roh. Poté přišla velká chvíle Jardy Rychtaříka, který se zmocnil míče před velkým vápnem hostí, postupoval sám na brankáře a zkušeně podél něj vstřelil náš druhý a uklidňující gól. V 82 minutě prošel do vápna hosti Adam Nasikovský, nádherně obešel stopera a ještě míč přihrál zcela volnému Jardovi Rychtaříkovi, který míč uklidil do prázdné branky.

Závěr: Utkání se nám nepovedlo, nehráli jsme dobře. Kluci soupeře i přes naše varování podcenili. Těší tak první branky v dorostenecké kategorii pro Jardu Rychtaříka.          Zikmund Jaroslav.

SO.  5.9.2015     14:30

Sokol Hostinné - FK Kopidlno   3 : 5 (3 : 4)

Sestava: Netík – Vávra, Havránek, V. Nasikovský, Ulrych -Zedek, Nasikovský A., Kraus, Klaban- Valnoha, Hnízdil

Střidali:   Rychtařík za Valnohu  (80 min.)

Hnízdil  (57min.)

K dalšímu mistrovskému utkání jsme zajížděli na půdu prvního týmu tabulky Tatranu Hostinné. Povzbuzeni o dvě domácí vítězství jsme jeli samozřejmě neprohrát.

Po úvodním hvizdu jsem ihned začali hrát naši hru, kdy jsme se snažili hrát co nejvíce s míčem na kopačkách. Z mírné herní převahy jsme vstřelili úvodní branku utkání, kdy se po autovém vhazování míč odrazil k Adamovi Nasik., a ten podél brankaře zakončil. Dále jsme hráli spíše my, ale z prví střely na branku jsem dostali na 1:1. Poté L.Ulrych po rohu ze skrumáže skóroval na 1:2. Domácí ale opět vyrovnali štastnou brankou, na které má jistý podíl i náš brankář Marek Netík. Následně L. Ulrych opět skóruje, po trestném kopu V. Nasikovského doráží míč do branky 2:3. Tři minuty na to přijde jedna z nejhezčích akcí zápasu, kdy atakujeme domácí obranu, míč vybojuje Lukáš Klaban, nahraje ho Martinu Valnohovi, ten nádherným přízemním centrem vyzve ke skórování Tomáše Zedka. Ten si s nabídkou bez problémů poradí a do odkryté branky skóruje 2:4. Poté ještě dovolíme domácím naší nesoustředěností snížit na 3:4. Toto všechno se odehrálo do 38. min. Pro trenéry ne zrovna příjemný zápas.

O poločase hráče nabádáme k důsledné obraně s tím, že naše šance určitě přijdou. Dále v šatně slíbil Marek Netík, že branku již zavře a gól nepustí.

Druhý poločas byl ve znamení našich šancí a náznaku brejků z domácí strany. Několik brejků skutečně dotáhli ke střele, ale vždy byl na místě náš brankář, který ve druhém poločase zlikvidoval tři šance domácích. Herní převaha byla na naší straně, ale nedávali jsme i ty nejvyloženější šance. Vysvobodil nás až v 76 min. Martin Valnoha, který si před vápnem domácích zpracoval autové vhazování, prošel přes tři bránící hráče a tvrdou střelou z úhlu k tyči zakončil 3:5. Toto zlomilo domácí odpor a utkání se již dohrávalo v naši režii. Po vystřídání měl šanci na kopačce Jarda Rychtařík a poté i David Petr, ale obou chybělo potřebné štěstí.

Závěr: Musím pochválit celý tým za bojovnost, snahu hrát fotbal.  Výhra mohla být daleko větším rozdílem, ale inkasovali jsme minimálně dvě laciné branky. Pokud budeme takto hrát i nadále, nemusíme se bát žádného soupeře. Prostě výlet do Hostinného se povedl.         Zikmund Jaroslav,

NE.  30.8.2015    14:45

FK Kopidlno - TJ Rudník      3 : 0  ( 2 : 0 )

Sestava:  Netík-Ulrych, Nasikovský V., Havránek, Vávra, Hnízdil, Klaban, Kraus, Zedek,  Nasikovský A., Valnoha, Rychtařík, Petr.

Branky:  Valnoha   (14+43+90 min pk.)

Zedek  (80min.)

ŽK:  Nasikovský A., (29min.)

Zedek  (49min.)

Vávra  ( 68min.)

Klaban  (75min.)

V celkem velkém vedru jsme byli v průběhu celého utkání lepším týmem a bohužel díky nepromněnění několika vyložených šancí jsme vyhráli pouze 4:0. Náš tým zopakoval kvalitní fotbalový výkon  jaký předvedl proti Bílé Třemešné a doufejme že to vydrží dál do dalších bojů v této zkupině.    Serinek Zdeněk

ST.   26.8.2015     17:30

FK Kopidlno - Sokol B. Třemešná   8 : 0 (4 : 0)

Sestava:  Netík – Havránek, Ulrych, Hnízdil, V. Nasikovský-Zedek, Nasikovský A., Kraus, Klaban- Valnoha, Vávra

Střidali:   Rychtařík a Piroutek.

Branky :   Valnoha  (12+35+38+52min.)

Klaban  ( 70+80min.)

Hnízdil  (45,65min.)

V úterý 26.8.přijel dorost z B.Třemešné. Po čekací době na rozhodčího který se chybou kfs nedostavil jsme začali v 17:50 místo 17:30. Utkání rozhodoval jako hlavní rozhodčí Patrik Berounský na čarách mu asistovali Kraus Josef a Poutník Michal  a myslím že to zvládli stejně dobře neli lépe než rozhodčí oficiální. Náš tým zapoměl na špatný výkon z neděle na hřišti Žlunic, kde zklamali a od začátku to dali najevo dobrou kombinační hrou ke které přidali přesnost a rychlost. Brankami Valnohy 4x, Hnízdila 2x, Klabana 2x, soupeře deklasovali 8 : 0, několik slibných šancí jsme ještě neproměnili. Soupeř měl šance také a po celý zápas se snažil něco udělat s nepříznivím stavem ale marně veškerou jejich snahu zlikvidovala  naše  obrana a brankář.  Doufejme že naši hráči zopakují výkon i proti dalšímu soupeři TJ Rudník.     Serinek zdeněk

NE.  23.8. 2015     17:00

TK Žlunice : FK Kopidlno    5:2 ( dle rozhodčího 5:3)

poločas 2 : 1

Střidali:   Rychtařík za Vávru  (46 min.)

Branky :  Valnoha  (24,86 min.)

Zedek  (50 min.)

K prvnímu mistrovskému utkání jsme zajížděli k nováčkovi soutěže do nedalekých Žlunic. Před utkáním jsme klukům sdělili taktiku, s kterou jsme chtěli do utkání jít. Před zápasem to skutečně vypadalo, že to i kluci pochopili. Úvodní hvizd nás však hned vyvedl z omylu.

Domácí hráli klasický fotbal Žlunic, což znamená nic nevymýšlet, balón nakopnout dopředu a zde se o něj tvrdě rvát. My jsme si nebyli schopni dobře přihrát. Na začátku domácím také pomohl rozhodčí Stejskal, kdy v 10 min. šel Valnoha od půlky hřiště sám na branku, ve vápně byl faulován dobíhajícím obráncem. Co na to pan rozhodčí? Trestný kop před vápnem a pouze žlutá karta pro domácího obránce.

Dále jsme během prvního poločasu domácím dvakrát nahráli do úniku sám na brankáře, což vždy potrestali. My jsme skórovali Valnohou po náhodném odrazu. Ale náš výkon byl hodně špatný.

Do druhého poločasu jsme chtěli s hrou něco udělat. Proto jsme přesunuli V. Nasikovského do  středu obrany, P. Hnízdil šel do středu zálohy a do útoku se přesunul T. Zedek. Ze začátku druhé půle to vypadalo, že ještě budeme schopní s utkáním něco udělat, Zedek třikrát sám na bránu – pouze jedna tyčka, nic víc. Poté domácí z první střely na naši bránu po rohu hlavou zvýšili svoje vedení. Zbytek utkaní byl z naší strany již křeč a dostali jsme další dvě branky (opět po našich asistencích). Korigovali jsme v závěru Valnohou, který doběhl výkop Netíka a hlavou skóroval. Rozhodčí Stejskal nám pak v zápise daroval jednu branku, což svědčí o jeho kondici během zápasu. Zda se tato branka počítá či ne, nevím.

Závěr: Totálně zklamali kluci, kteří by měli mužstvo vést a být oporami. Doufám, že jíž pochopili, že před zápasem není skutečně nutné jít do tří ráno na zábavu či diskotéku. Samozřejmě nám s tímto musí pomoci i rodiče. Ve středu nás čeká další utkání doma s Bílou Třemešnou, tak věřím v lepší výkon.                                             Zikmund Jaroslav.