7   Třešňový květ Žlunice 14 3 8 1 2 28:44 13

FK Kopidlno - TJ Baník Vamberk        2 : 6       ( 2 : 0 )

Sestava:   Ulrych - Havránek,  Zedek,  Hnízdil, Nasikovský V., Klaban, Nasikovský A., Valnoha, Skořepa, Rychtařík, Petr, Burda.

Branky:   Zedek ( 6min. )

Valnoha ( 33min. )

ČK.  Zedek (85min. )

První poločas jsme vyhráli 2:0 měli jsme větší štěstí když soupeř nevyužil 4 tutovky, byli jsme lepší a fotbalovější.Bohužel v druhé půli jsme byli nuceni střídat a nasadit do hry dva žáky, soupeř snadno srovnal dvěma brankami v 50+54min. a mezi 70-82min nastřílel další 4branky do naší sítě.Vyhráli zaslouženě. Poslední utkání bylo zklamání hlavně z přístupu hráčů k druhé půli, v případě naší výhry jsme mohli obsadit 3 místo v soutěži. Zklamání je oto větší že to byl pro nějakou dobu poslední zápas v této věkové kategorii a soutěži.

Serinek Z.

SO. 11.6.2016   14:30

TJ Tatran Hostinné - FK Kopidlno      7 : 4    ( 4 : 2 )

Sestava: Netík - Havránek, Ulrych, Zedek,  Hnízdil, Nasikovský V., Klaban, Nasikovský A., Valnoha, Skořepa, Rychtařík, Petr, Kulhánek.

Branky:    Havránek, Hnízdil, Valnoha, Petr.

ČK.      Netík.

V zajímavém utkání nás soupeř přehrál hlavně fotbalovostí, rychlostí a v soubojích 1na1 jsme propadali nejvíce. To vše nám chybělo    hlavně v zadních řadě a v záloze.   Po červené kartě našeho brankáře už byli domácí lepší a potvrdili výhru dalšími dvěma brankami na jasnou a zaslouženou výhru.  Serinek Z.

NE. 5.6.2016  14:45   sraz 14:00

FK Kopidlno - Meziměstí/Teplice       3 : 0     ( 2 : 0 )

Sestava:  Ulrych - Havránek,  Zedek,  Hnízdil, Nasikovský V., Klaban, Nasikovský A., Valnoha, Skořepa, Rychtařík, Petr,

Branky:  Nasikovský A. ( 6min. )

Zedek ( 32min. )

Valnoha ( 83min.)

ŽK.        Valnoha ( 73min. )

Nasikovský V. ( 80min. )

Dnes jsme se vyvarovali zbytečných chyb, hráli důsledněji,rychleji a bojovněji než hosté a zaslouženě vyhráli.  Serinek Z.

SO. 28.5.2016  14:45

Dobruška/Opočno - FK Kopidlno      5 : 0    ( 1 : 0 )

ŽK. Rychtařík, Hnízdil.

Soupeř byl fotbalovější a chtěl vyhrát více jak náš tým, doplněn 3 žáky. Zklamáním pro mně osobně je situace okolo 80min kdy při strkanici a fackovačce u střídačky domácích HR krčil rameny místo aby udělil po dvou červených na obou stranách a ostatním po žluté. Trenér domácích si vyměnil facku s našim hráčem, a byla s toho hromada těl jako při ragby.  Tohle do fotbalu nepatří.     Serinek Z.

NE. 22.5.2016  17:00

TJ TK Žlunice - FK Kopidlno             1 : 3    ( 1 :1 )

Branky:  Ulrych  ( 18min. )

Valnoha ( 48min.+90min. )

ŽK.        Hnízdil  ( 13min. )

Havránek ( 58min. )

Vísledek 1:3 není skutečný ale oficiální jinak 2:3 Celé utkání bylo vyrovnané a oboustraně se hrál kvalitní rychlý fotbal kterému nechyběla bojovnost a místy se hrálo za hranici pravidel. Naše vítězrtví zařídil kapitán který vzal na sebe odpovědnost a v poslední minutě individuelní akcí zařídil že se body nedělili a vezli jsme je domů. Serinek Z.

NE. 15.5.2016   14:45       sraz 14:00

FK Kopidlno - TJ Sokol Stěžery       6 : 4       ( 2 : 2 )

Branky:    Nasikovský A. ( 17min+37min. )

Ulrych ( 56min. )

Hnízdil ( 80min+86min. )

Zedek  ( 87min. )

ŽK.         Zedek ( 79min. )

První poločas celkem vyrovnaná hra a odpovídající skore 2:2. Druhý poločas jsme byli lepší a soupeře jsme moc k ničemu nepustili. Bohužel naše obrana nestíhala zareagovat na rychlé průniky Jednoho hráče hostí a ten svoji rychlost přetavil ve vstřelení všech čtyřech branek hostí. Bohužel my jsme nedokázali vysoký počet šancí využít a hosty poslat domů s větším přídělem branek.   Serinek Z.

NE. 8.5.2016   10:00

TJ Slovan Skřivany - FK Kopidlno       5 : 1     ( 2 . 0 )

Branky: Rychtařík ( 86min. )

Proti tomuto soupeři se nám snad již tradičnš nedaří a v tomto zápase jsme to potvrdili nepozorností v obraně a nepřesností přihrávek které domácí dokázali využít ve svůj prospěch. Serinek Z.

NE. 1.5.2016  13:00

TJ Baník Vamberk - FK Kopidlno        2 : 4    ( 2 : 1 )

Sestava: Netík - Havránek, Ulrych, Hnízdil, Nasikovský V., Klaban, Nasikovský A., Valnoha, Skořepa, Rychtařík, Petr, Kulhánek.

Branky: Petr, Valnoha, Klaban, Rychtařík.

ŽK.  Ulrych.

K utkání jsme odjeli doplněni žáky a doufali jsme v lepším případě v bod,v horším nedostat moc branek. V utkání se nám dařilo a překvapivě jsme vyhráli zvláště výkonem v druhé půli zápasu.  Serinek Z.

NE. 24.4.2016   14:45       sraz 14:00

FK Kopidlno - TJ Tatran Hostinné      3 : 3   PK 2 : 4  ( 1 : 0 )

Sestava: Netík - Havránek, Ulrych, Hnízdil, Nasikovský V., Klaban, Nasikovský A., Valnoha, Skořepa, Zedek, Rychtařík, Kraus.

Branky: Rychtařík ( 20min.+60min. )

Klaban    ( 63min. )

ŽK.       Zedek ( 85min. )

Klaban ( 86min. )

Bohužel slibné a jasné vedení 3:0 jsme trestuhodně prohospodařilia svoji nedůsledností nechali soupeře vyrovnat, 10minut přesilovky jsme nedokázali využít, pk.jsme nezvládli.  Serinek Z.

SO.16.4.2016  14:00

Meziměstí/Teplice - FK Kopidlno      0 : 4    ( 0 : 1 )

Sestava: Netík - Havránek, Ulrych, Hnízdil, Nasikovský V., Klaban, Nasikovský A., Valnoha, Skořepa, Zedek, Rychtařík,- Drozen.

ŽK.  Havránek

Skořepa

Od začátku jsme byli pod tlakem a dělali chyby které soupeř nedokázal využít díky našemu brankáři který nás držel bezchybně až do 43min kdy si vybral slabší chvilku a z rozehraného rohu nedostal na přihrávku a volný hráč nezaváhal.Bohužel v druhé půli jsme dělali chyby na polovině soupeře kterých domácí využili ke vstřelení dalších dvou branek. Ke konci zápasu jsme opět propadli v obraně a inkasovali po čtvrté. Domácí vyhráli zaslouženě.      Serinek Z.

NE. 10.4.2016    14:15      sraz 13:30

FK Kopidlno - Dobruška/Opočno      6 : 4   ( 4 : 1 )

Sestava: Netík - Havránek, Ulrych, Hnízdil, Nasikovský V., Klaban, Nasikovský A., Valnoha, Skořepa, Zedek, Rychtařík,- Drozen, Kraus.

Zedek ( 88min. )

Od počátku zápasu jsme ovládli hru po celé ploše a poločas jasně vyhráli 4:1. V druhé půli jsme polevili a moc jsme toho nenaběhali a soupeř s toho těžil a podařilo se mu snížit na 5:3. V závěru jsme již vítězství pohlídali a 3body zůstavají doma.  Serinek Z.

NE. 3.4.2016  13:45        sraz 13:00

FK Kopidlno - TJ TK Žlunice        5 : 2   ( 2 : 2 )

Sestava: Netík - Havránek, Ulrych, Hnízdil, Nasikovský V., Klaban, Nasikovský A., Valnoha, Skořepa, Zedek, Rychtařík,- Drozen, Vávra.

Valnoha ( 79min. )

V prvním poločase vyrovnaná hra,soupeř po inkasování branky rychle vyrovnal. Po vyloučení hráče hostí jsme měli více ze hry a v druhém poločase jsme přesilovku využili ke vstřelení dalších třech branek. Serinek Z.

NE. 27.3.2016  15:00       odj.13:30

TJ Sokol Stěžery - FK Kopidlno      2 : 5     ( 1 : 2 )

Sestava:  Netík - Havránek, Ulrych, Hnízdil, Nasikovský V., Klaban, Nasikovský A., Valnoha, Skořepa, Zedek, Rychtařík,- Drozen.

Branky: Rychtařík  ( 8min.)

Klaban  ( 34min. )

Zedek   ( 84min. )

Valnoha ( 88+90min. )

ŽK:        Hnízdil  ( 32min. )

Havránek  (79min. )

Utkání jsme začali lépe a soupeře takřka nepustili na svoji polovinu hřiště to bylo korunováno v 8 min. kdy Rychtařík dorážel odražený míč od brankáře po střele Zedka,0:1. Soupeř poté hru vyrovnal a vypracoval si několik šancí které nedokázal využít. V 35min. po dlouhém autovém hodu Ulrycha do vápna soupeře na Zedka který prodloužil na Klabana a ten k tyči na 0:2. Soupeř ještě přidal na přesnosti a rychlosti a nám se naopak těchto atributů nedostávalo. Soupeř v 38min využil další naší nepřesnosti v rozehrávce na polovině hřiště a rychlou akcí snížil na 1:2. Do druhé poloviny nenastoupil Klaban ( záda),střídal Drozen a museli jsme přeskupit síly hlavně v obraně kde se nám moc nevedlo. Hnízdil na střed zálohy, Valnoha na předstopera. Celkem vyrovnaný průběch druhého poločasu předvedl na obou stranách hlavně chvílemi tvrdý boj o míč a střed hřiště oba týmy si vypracovali několik šancí které však neskončili v síti.V 77min. po již tradiční chybě v rozehrávce u vlasstního vápna získání míče soupeřem a faul ve vápně znamenal pokutový kop který Marek vbystihl ale byl krátký a domácí tak vyrovnali na 2:2. V 84min kdy zedek individuelní akcí dokázal obejít trojicí domácích a z rohu velkého vápna dává  na 2:3. V 89min. PVK Valnohy asi z 30m parádně zavěsil po anglicku, kdy brankář byl krátký a bylo 2:4, A Martin za necelou minutu takřka z nulového úhlu k tyči stanovil konečný stav 2 : 5.     Serinek.

NE.20.3.2016  12:45       sraz 12:00

FK Kopidlno - TJ Slavoj Skřivany     2 : 3  ( 2 : 2 )

Sestava: Netík - Kraus, Havránek, Ulrych, Hnízdil, Valnoha, Klaban, Skořepa, Nasikovský V., Zedek, Nasikovský A., Drozen, Petr, Rychtařík.

Branky: Valnoha  (22min.)

Nasikovský A. (34min.)

ŽK: Drozen (52min.)

Netík (62min.)

Po vyrovnaném výkonu v prvním poločase utkání, stejně vyrovnaný stav 2:2. Všechny 4 branky padly po hrubých chybách v zadních řadách obou týmů.

V druhé půly jsme byli lepší než soupeř,bohužel šance jsme nedokázali využít a soupeř jednu z mála šancí využil po další hrubé chybě v obraně a zvýtězil.