Jaro 2015

Dohalice / Hořice - FK Kopidlno             1 : 6    (1 : 2)

žk: Klaban, Jůdl.

Branky. Valnoha 2x, Bureš 2x, Zedek, Strnad.

Na hřišti soupeře jsme předváděli kvalitní a rychlou hru která vedla k jasnému zisku všech tří bodů.

FK Kopidlno - Roudnice / Lhota               3 : 0     (0 : 0)

Branky. Zedek, Valnoha 2x.

Diváci: 37.

Utkání bylo oboustraně bojovné vypracovali jsme si poměrně hodně šancí ale nedařila se koncovka, 9 nastřelených tyčí to pouze potvrzuje. Výhra mohla být podstatně výraznější, kdybychom využili více jasných gólových šancí.

No/St. Paka - FK Kopidlno                      4 . 3     (0 : 2)

žk: Valnoha 2x,

čk: Valnoha.

Branky: Sucharda, Valnoha, Ulrych.

Trestuhodně jsme ztratili tříbrankové vedení a domácím se povedl dokonalý obrat zápasu.

FK Kopidlno - M.Lhota /Třebeš B            6 : 0    (1 : 0)

žk: Sucharda.

Branky: Zedek 3x, Bureš, Nasikovský A., Kraus.

Diváci: 76.

Domácí zaslouženě vyhráli zvláště výkonem v druhém poločase utkání kdy soupeře důrazem a bojovností o každý míč přehráli a jasně vyhráli.

FKM Javorka - FK Kopidlno                      5 : 0    (1 : 0)

Soupeři se dařilo vše na co sáhl a nám se nepodařilo proměnit šance za stavu 1 : 0 a 2 : 0, po obdržení třetí branky celý tým dohrál utkání odevzdaně bez chuti a snahy něco udělat s výsledkem.

FK Kopidlno - Sokol Myštěves                   1 : 5     (0 : 2)

žk: Ulrych, Hnízdil.

Branky. Zedek pk.

Zasloužená výhra hostí kteří zvládli tlak domácích mezi 50 až 75 min.a v poslední 15minutách utkání nám naopak dvě branky vstřelili

FK Kopidlno - Dohalice/Hořice                    6 : 0       (3 : 0)

žk: Strnad.

Branky: Bureš Valnoha Kovář pk., Klaban, Zedek.

Diváci: 42.

Náš tým předvedl lepší výkon než v pátek na hřišti soupeře a zaspouženě vyhrál jasným rozdílem.

Roudnice/Lhota - FK Kopidlno                    1 : 2     (0 : 1)

žk: Zedek, Hnízdil.

Branky:Kraus, Zedek.

V rychlém a bojovném utkání jsme byli šťastnějším týmem který dokázal vyrovnanou hru obrátit ve svůj prospěch.

FK Kopidlno - No./St. Paka                          2 : 4       (0 : 3)

žk: Havránek, Hnízdil, Ulrych, Valnoha 2x.

čk: Valnoha

Branky: Klaban, Strnad.

Diváci: 86.

Po celé utkání oba týmy předváděli rychlý, bojovný a místy tvrdý fotbal soupeř měl více štěstí a odváží si všechny body.

M.Lhota/Třebeš B - FK Kopidlno                 2 : 2     (2 . 2)  PK:  4 . 2

Branky. Valnoha 2x.

Velmi vyrovnaný zápas dvou technických týmů vyústil v penaltový rozstřel, ve kterém byli domácí lepší.

FK Kopidlno - FKM Javorka                         3 : 3       (0 : 1)     PK: 4 : 3

žk. Strnad, Valnoha.

Branky: Klaban, Valnoha,Hnízdil. roz. pk. Strnad.

Diváci. 76.

Soupeř přijel pouze v devíti a my jsme toho nedokázali využít. Při rozstřelu jsme měli více štěstí my.

Sokol Myštěves - FK Kopidlno                      0 : 2      (0 : 1)

Branky. Valnoha, Klaban.

Na velice kvalitním hřišti soupeře jsme z mála vytěžili maximum. Jeli jsme k soupeři v 11. a druhý poločas jsme pro zranění přišli o dva háče ale poslední utkání sezony jsme zvládli na výbornou. Příjemné loučení hráčů ročníku 1996 z týmem dorostu bylo podtrženo opět výborným výkonem brankáře Kováře.